PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31768}

Chłopaki mojego życia

Riding In Cars With Boys
7,1 9 934
oceny
7,1 10 1 9934
Chłopaki mojego życia
powrót do forum filmu Chłopaki mojego życia

Cudowny!

ocenił(a) film na 10

Mogłabym oglądać go dziesiątki razy i nigdy mi się nie znudzi. Idealnie dobrana muzyka i aktorzy (postać Ray'a to mistrzostwo).

Charleston

Zgadzam się! Zawsze poprawia mi humor, długo nie widziałam przyjemniejszego i zarazem wnoszącego tak wiele filmu.

Charleston

Również uważam, że postać Reya zagrana pierwsza liga, aż sprawdzałem tego aktora i o dziwno nie jest "mocno" utytułowany, a chyba zasługuje. :)

ocenił(a) film na 10
Charleston

Postać Raya naprawdę została zagrana i stworzona fantastycznie. Nic w tej historii nie jest nadmiernie uproszczone. Trudno było go jednoznacznie ocenić, bo z jednej strony zachowywał się jak kompletny idiota, a z drugiej był po prostu dobrym, ale słabym człowiekiem, którego pokonał nałóg. Było mi go żal i doskonale wyobrażam sobie problem toksycznych związków z narkomanami. To jest takie prawdziwe. Byłam też pod wrażeniem aktora, który grał rolę małego synka. Najbardziej wzruszające i smutne momenty. Po tym filmie można mieć wiele różnych refleksji. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones