PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31768}

Chłopaki mojego życia

Riding In Cars With Boys
7,1 9 955
ocen
7,1 10 1 9955
Chłopaki mojego życia
powrót do forum filmu Chłopaki mojego życia
saskialove

Czy mogłabyś podać mi autora i tytuł ,jeśli jest inny niż tytuł filmu?będę wdzięczna:)pozdrawiam:))

ocenił(a) film na 6
syla31

Beverly D'Onofrio (książka)-tytuł-taki-sam

ocenił(a) film na 9
saskialove

Według mnie film lepszy . ;)

ocenił(a) film na 6
saskialove

Zgadzam się, książka lepsza, ale film na leniwe popołudnie do obejrzenia jak najbardziej :)

ocenił(a) film na 10
saskialove

Raczej po prostu inna. Bardziej kontrowersyjna. Film zrobiony tak aby trafić do widzów.

ocenił(a) film na 6
ptasidziub

FILM DLA MNIE BARDZO SPŁYCONY-ZDECYDOWNIE POLECAM KSIĄŻKĘ,FILM NIE MA TAKIEGO POLOTU:)

ocenił(a) film na 8
saskialove

gdzie czytaliście tę książkę? nie wie ktoś może czy jest jakiś ebook w necie? bo szukałam jej wszędzie ale nie mogę znaleźć, jedyne co znalazłam to książka na allegro ale sprzedający twierdzi że są to "losy kryminalistki, która wyszła na ludzi".

ocenił(a) film na 6
kaczora60

Książka jest pod tym samym tytułem co film,autorka-beverly donofrio,ja mam książkę z wydawnictwa kameleon,okładka niebieska z dwoma oldschoolowymi samochodami,czerwonym i białym,pozdrawiam,można też poszukac w antykwariacie,ja tam często kupuję książki,mamy w CK bardzo fajny-pozdrawiam.

ocenił(a) film na 10
kaczora60

zgadza się to jest podtytuł:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones