PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30837}

Daleko od domu

Far from Home
5,6 371
ocen
5,6 10 1 371

Daleko od domu
powrót do forum filmu Daleko od domu

nawet niezły

ocenił(a) film na 6

film ma fajny klimat, fajne zdjęcia, pustynną lokację i jest nieźle zagrany. strona techniczna też przyzwoita. do tego są zabójstwa i to w innym stylu niż się spodziewałem. nie jest może bardzo oryginalnie, ale tez nie nasuwały się jakieś nachalnie skojarzenia z innym filmem. do tego jest 14 letnia Drew :) jest troszkę głupotek i strachu też raczej nie mam ale ogolenie 6/10

ocenił(a) film na 8
kangur_msc_CM

Zgadzam się film bardzo dobry,ma fajny klimat,i nawet nie przepuszczałem że ten cały Pinky okaże się psycholem,myślałem prawie cały czas że za tym wszystkim stoi Jimmy,a tu proszę zaskoczenie i to mi się właśnie podobało,bo przeważnie już od początku wiadomo kto jest ten zły,ja go oceniam 8/10 i polecam;;)

ocenił(a) film na 9
jazdowicz2666

Jak dla mnie film świetny. Bardzo nas z bratem wciągnoł, lecz to ja pierwszy odgadałem zakonczenie (i to w sumie już dopiero pod koniec filmu). Trzyma w napięciu do końca, wyczuwa sie taką ciężką atmosferę. Sceny z zabójstwami są niczego sobie. 9/10

ocenił(a) film na 6
kangur_msc_CM

W większości się zgodzę;-) choć jak dla mnie to pierwsze 20 minut filmu miało niesamowity potencjał - zmysłowo pokazane dojrzewanie i temat seksualności. Niestety później z dalszymi minutami moja ocena spadała.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones