PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=171218}

Miłosna zagrywka

Fever Pitch
6,0 6 054
oceny
6,0 10 1 6054
6,0 3
oceny krytyków
Miłosna zagrywka
powrót do forum filmu Miłosna zagrywka

Dlaczego Amerykanie?

ocenił(a) film na 6

Dlaczego film jest produkcji USA i dotyczy baseballu????!!!? Przecież książka dotyczy piłki nożnej i Arsenalu! Brytyjczycy zaspali? hmm

capri

Brytyjczycy nakręcili film jeszcze w 1997 r. Ciekawe tylko jak można go zdobyc i obejrzeć. To okropne, że Amerykanie zmienili dyscyplinę sportu. Mam obrzydzenie do filmów o baseballu.

Shaloma

Nie oglądałem tego i nie mam obrzydzenia do beseball'u, ale wolałbym film o Arsenalu.

ocenił(a) film na 8
Shaloma

No wiesz, oni nie bardzo lubią piłkę. Baseball to jeden z ich best sportów.

capri

a jak sobie wyobrażacie wersje amerykańską o Arsenalu? twórcy po prostu musieli zmienić dyscypline sportu, żeby było bardziej po amerykańsku, a baseball to symbol USA. noga jest bardzo ale to bardzo mało popularna w stanach.

ocenił(a) film na 6
reaper

Ale film całkiem, całkiem:)

A teksty: "Obyś zdechla rowerowa nazistko" zabijają:)

Albo:

" - Mój mąż kupuje od Bena karnety na Soxów za 125 tys. dolarów
- Jesteście aż tak bogaci?
- Tak.
- Dlaczego się lepiej nie ubierasz?" ^__^

ocenił(a) film na 6
capri

Właśnie obejrzałam brytyjską wersję i różnica między filmami jest taka jak w ogóle między kinem amerykańskim i europejskim... W sumie żaden z tych filmów nie rzuca na kolana, ale amerykański to po prostu lekka komedia, brytyjski ma klimat jednak bliższy - jak pomyślę o meczu z Portugalią... :)

capri

Nie noo. Dla Twojej wiadomości, niektóre fakty zostały zmienione,ponieważ jest to adaptacja, czyli film oparty na książce, a nie DOSŁOWNE przedstawienie książki.
pfffff . co za pytanie . ; /

ania1992r

+1
to tak jakby sie pytac dlaczego rosyjskie filmy o 2 wojnie swiatowej sa o rosjanach

haron29

a czemu w gatunku jest wpisane dramat ? hm

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones