PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7870}
6,6 133
oceny
6,6 10 1 133
Motorama
powrót do forum filmu Motorama

Rozczarowanie 3/10

ocenił(a) film na 3

Obejrzałem głównie dla Drew Barrymore której tutaj praktycznie nie ma ( może z minutka na ekranie ) ale nie to sprawiło że oceniłem tak nisko, początek jeszcze nie jest taki zły ale im dalej tym słabiej, ogólnie film o niczym, może trochę o tym że każda loteria próbuje oszukać że można coś wygrać a prawda jest całkiem inna ale już pomijając to czy ten film ma jakiś przekaz czy nie to i tak jak dla mnie tak ogólnie słaby, raczej nie warty oglądania...

slobi

nie powiedziałbym, że im dalej tym słabiej, raczej poziom podobny, czyli przeciętny, kinematografia przeciętna, aktorstwo przeciętne. Paru znanych aktorów, oprócz Drew Barrymore gościu z Twin Peaks i ta babka z baru na początku - Susan Tyrrell, grała w jednym filmie również z Drew - Daleko od domu, jeśi nie oglądałeś to ten film jest w sumie na podobnym poziomie co ten, ale z kolei Drew Barrymore jest tam aż nadto, więc pod tym względem na pewno się nie rozczarujesz.

Dałem temu filmowi 5/10, na więcej nie zasługuje. Obejrzałem i raczej nie załuje, bo czasem trzeba obejrzeć taki film, zeby docenić coś lepszego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones