PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=478426}

Wszyscy mają się dobrze

Everybody's Fine
7,0 33 412
ocen
7,0 10 1 33412
6,2 9
ocen krytyków
Wszyscy mają się dobrze
powrót do forum filmu Wszyscy mają się dobrze

Naprawde piekny film. Nie pamietam juz kiedy ostatnio plakalem na filmie. Spodziewalem sie kolejnego nudnego tytulu gdzie akcja, a wlasciwie jej brak toczy sie tak wolno, ze coraz mocniej przebierasz nogami w oczekiwaniu na koncowe napisy...

ocenił(a) film na 8
yellowww_83

popieram, bardzo wzruszający, świetny

ocenił(a) film na 8
ewikk6

zgadzam się piękny film ! nawet nie przypuszczałam że tak wzruszający i skłanialący widza do refleksji !

sylsob1

Zgadzam się z Wami. Piękny film, który daję do myślenia i ciekawa historia. Końcowe etapy filmu rzeczywiście są wzruszające.

ocenił(a) film na 7
xxxx1991

każdy powinien kiedyś obejrzeć ten film, porządny film

ocenił(a) film na 10
forest123

Również jak najbardziej film polecam. Jest niesamowicie ciekawy, a przy tym piękny i wzruszający...

ocenił(a) film na 10
yellowww_83

Zgadzam się z Tobą! Łzy same napływają do oczu choćbym nie wiem jak się broniła. Dla niektórych może wydawać się nudny jednak dla mnie był rewelacyjny...

ocenił(a) film na 9
yellowww_83

Zgadzam się ze wszytskimi. Piękny film pełen refleksji, wzrószeni i nie ukrywam, że również łez.

ocenił(a) film na 9
yellowww_83

Popieram w calej rozciaglosci to pierwszy film od wielu lat ktory mnie " ruszyl "

ocenił(a) film na 7
yellowww_83

Trafnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones