Drew BarrymoreI

Drew Blyth Barrymore

7,8
18 316 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Drew Barrymore

Jedynie co lubię w Drew to jej wiecznie roześmiana buzia, ale jeśli mam ją oceniać jako aktorkę to wypada bardzo słabiutko, w każdym filmie gra tak samo, tworząc obraz rozchichotaneji trochę rostrzepanej blondyneczki. Trudno też ukryć fakt, że swoją "sławę" zawdzięcza głównie skandalom które towarzyszyły jej od najmłodszych lat(brała narkotyki w wieku 14lat) i krągłemu ciałku, które z chęcią pokazuje bez okrycia w filmach. Męską część widowni(w tym mnie)pociągają takie sceny, ale to co prezentuje sobą Drew to zdecydowanie za mało na ocenę 7,95/10.
Moja ocena 5/10 - potrafi rozbawić ale rozchichotane blond dzieweczki na dłuższą metę są po prostu męczące ;)

zonk_2

Nie wiem, w którym filmie gra 'rozchichotaną blondyneczkę' i nie wiem, w którym 'pokazuje ciałko bez okrycia' (aniołki charliego? tego wymagała rola..). Jeśli obejrzałeś tylko 2 komedia z nią to się nie dziwię, ale zanim się wypowie na czyjś temat, to trzeba się lepiej zapoznać z tej osoby filmografią. Proponuję obejrzeć np. 'Boys on side' , 'Poison Ivy' (dramaty) lub 'Starsza pani musi zniknąć' (czarna komedia).
Wyreżyserowała też film, więc myślę, że nazywanie jej 'rozchichotaną blond dzieweczką' jest co najmniej obraźliwe.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones