Drew BarrymoreI

Drew Blyth Barrymore

7,8
18 316 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Drew Barrymore

Drewniana i brzydka, jak ją widzę na ekranie to mi się niedobrze robi. Działa mi na nerwy tak samo jak Tom Cruise. Pasują do siebie, dobrze że widziałem z nią może 4 filmy. Ohyda, przez wielkie O.

Mateo_SF

Cóż... Co mogę powiedzieć o tym komentarzu? Zgadzam się w 100%! :D

Palpatine

Jest świetną aktorką. I jest ładna. :D:D:D

Palpatine

lepiej się zastanów z kim się zgadzasz:)

Mateo_SF

Myśle że jest całkiem dobrą aktorką, ale każdey ma inny gust. Mnie tak samo na nerwy działa Jennifer Lopez i Patrick Swayze.

Lady_Gothic

urodę ma taką nietypową. myślę, że ładniej jej w blond włosach ;) ale nie można jej zarzucić, że źle gra.
a wygląd to rzecz gustu (;

popieram - Jennifer Lopez na ekranie powoduje u mnie odruch wymiotny ;d

Karolinka_5

Cytat: "...ale nie można jej zarzucić, że źle gra...".
To właśnie należy jej zarzucić. Zamiast niej mógłby na planie stać mop i tak nikt nie zaczaił by różnicy. Tylko w jaki sposób możemy rozmawiać o dobrych i kiepskich aktorach nie zważając na ich wygląd skoro dajesz 10/10 takiej drewnianej łyżce jak Sarah Michelle Gellar.
Pozdrawiam.

von_Vogt

Podobno gejom nie podobają sie kobiety...:)
ale im chyba robi różnice między mopem a kobietą:)

Lady_Gothic

A mi Liv Tyler :D Tyle osób się nią zachwyca, że najpiękniejsza na świecie, a ja mimo usilnych prób nie jestem w stanie zauważyć w jej twarzy nic prócz przeogromnej szczęki i lekkiego zeza xD

Mateo_SF

MAS ZPRAWO DO WŁĄSNEJ OPINII...JEDNAK WG MNIE HCYBA JEJ NIE DOCENIASZ... JESTEM JEJ WIELKA FANKA I DOBRZE ROZUMIEM CO W ŻYCIU PRZESZŁA DLATEGO PODZIWIAM JA ZA JEJ WYTRWAŁOŚĆ I GRE AKTORSKĄ JEST MOJA IDOLKĄ POTRAFI SIE WCIELIĆ W KAŻDĄ ROLĘ...NAPRAWDE JEJ NIEDOCENIASZ MOZE ZA MMAŁO O NIEJ WIESZ??!!

Mateo_SF

Ehh do twojego komentarza jest szkoda slow bo czytajac to mam wrazenie ze pisal to jakis 10-11 latek ktory umie sie tylko poslogiwac takimi wyrazeniami typu ( pusta glupia drewniana rzydka okropna) czlowieku skoro taka jest to jest moze tobie sie nie podoba ale innym tak skoro dla ciebie ona zle gra to ja sie teraz zastanawiam dlaczego ona gra juz od 2 roQ zycia i utrzymuje sie do dzisiaj i wydaje mi sie ze po tych przejsciach jak bylo wyzej wspomniane to jest dlamnie pelna podziwu poniewaz zagrala w bardzo duzo filmach i nie kazdy aktor ma tyle rol za soba jak ona ... skoro jest taka drewniana to dlaczego ja tak biora do filmow zeby grala i placa jej te parenascie milionow za role ... nastepnym razem jak cos napiszesz no zastanow sie nad interpretacja slow jakie chcesz przekazac a jak nie rozumiesz co napisalam to popros kogos niech ci przekarze to na twoja wiesniacka gware ....

wisnia19881

1. Wątpię czy znalazłby się człek pojętny na tyle by zrozumieć co napisałaś. Może czas poćwiczyć trochę gramatykę? Kup sobie Pani jakiś elementarz.

2. Z tym "parenascie milionow" to chyba przesadziłaś. Największe światowe płace wychodzą CHYBA w granicach 100 milionów. Barrymore może i kiedyś dostała ze 3 bańki, przy czym i tak to masa forsy. Faktem jest, że Barrymore zagrała w wielu filmach, ale tylko kilka można uznać za ciekawe. I to te wcześniejsze, gdzie grała role raczej drugoplanowe. A reszta? Takie 'hity' jak "Miłość i frytki" czy "Aniołki Charliego" raczej nie są godne polecenia. Poza tym, żadnych nagród czy chociaż nominacji. Tylko z MTV mi tu nie wyjeżdżaj, bo to śmiechu warte.

3. Co Drew przeżyła jest to jej prywatna sprawa i możesz oczywiście ją podziwiać. Popaść w alkoholizm w wieku 10 lat to na pewno nie lada sztuka. Wszystkie te jej przeżycia nie mogą jednak wpływać na ocenę jej jako aktorki, którą jest niestety tragiczną.

PS. Drewniana pasuje tu bardzo dobrze. Do niej jak i do pewnego polskiego piłkarza. ;-)
Pozdrawiam.

von_Vogt

Po 1 nie wymadrzaj sie tak bo piszesz jak bys byl jej jakims znawca co zyje chodzac za nia i kontroluje co robi . Po 2 wydaje mi sie ze musiales siedziec ze slownikiem piszac to co napisales . Widzisz aktorka to ona jest nie patrzac na to czy pila i cpala wcesniej kazdy z nich popada w jakies zawirowanie z ktorego trzeba korzystac wiec i ona tak robila naszczescie wyszla z tego i dobrze sobie radzi i nie mozna powiedziec o niej zle ... bo zalozyla fundacje ktora pomaga ludzia ktorzy popadli w narkotyki i pomaga odbic im sie znowu na dobra droge a nadodatek sama zalozyla agencje produkcji filmow wiec jak na aktorke drewniana to bardzo mocno sie rozbujala. A ty jak juz piszesz to korzystaj z bardziej prostrzego slownika zebys mogl rozumiec to co piszesz a nie ze ty piszesz nie wiedzac o czym... jestes jak <lol2> tyle na ten temat !!!

wisnia19881

1. Wiem bardzo dobrze o czym piszę. Ty za to nie bardzo. Taki to mamy właśnie czas i masę "Dzieci Neostrady". Jak już ktoś napisze zdanie bez błędów, 'loli' i 'elo ziomów' to mądrala i pisał na pewno ze słownikiem. Weź się dzieciaku w łeb puknij.
2. Po raz kolejny poziom aktorski Barrymore argumentujesz tym co zrobiła dla siebie i ludzi. Już ci napisałem, że to nie ma sensu.

Radzę czytać swoje posty po napisaniu, to dobra praktyka. No i oczywiście skończyć to gimnazjum zanim zaczniesz wypowiadać się na różnych forach.

Nie pozdrawiam.

von_Vogt

heh co do dzieciakow to moze ty nim jestes bo gimnazjum to ja juz dawno skonczylam i jak pisze to pisze odrazu nie mam czasu na zatrzymywanie sie przy pisaniu i patrzac czy zrobilam jakis blad czy nie bo nie bawie sie w takie cos jak ty widzisz moze sobie kupiles idealna klawiature ze ci sie nie zacina ale ja pisze te slowa do ciebie szybko zeby dac ci do zrozumienia cos ale jak nie kapujesz tego to wybacz moj drogi ale masz malego pecha i moze ty sie cofni do gimnazjum i nie wymadrzaj sie i po 2 komu chce sie pisac ''ą ć ę ó itp tylko takim labsa jak ty wydaje mi sie ze jestes profesorkiem w okularach <lol2> no comment for you ...

wisnia19881

Ej tylko że wcale nie 3 bańki bo za "Music and Lyrics" dostała 15 milionów

Sidewinder

Podobno Taka Okropna Jest To Ciekawe Czemu zajela 1 miejsce ''najpiekniejsi 2007 '' !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

wisnia19881

Jak można wyzywać aktorke ktora jest bardzo slawna?? Tak nie mozna!!!1

i_v_

Hmm Ciekawe kto dla was jest naprawdę ładny skoro Drew jest obrzydliwa? Może paris hilton co?? Dla mnie filmy z barrymore są bardzo fajne.. a ona sama ze swojej roli wywiązuje się dobrze. Pozdro :)

AimeR

Spoko moze sie Wam nie podobac, ale teksty typu porownania do mopa sa troche przesadzone :) Osobiscie lubie Drew choc wiadomo, ze nie jest swietna aktorka. No ale co Wy chcecie? Zeby kazdy aktor/aktorka byl doskonaly? Sa lepsi i gorsi... sa doskonali i fatalni. Drew wcale nie jest fatalna brzydka tez nie jest. Jesli nie jest w Waszym guscie - OK. Ale mowiac ze jest obrzydliwa? :) hehe no to serio macie fantazje :)

macieklimek

Ludzie przeciez ona jest ladna.
Krytykujecie ja z wyglad za gre a sami w zyciu nie zajdziecie tak wysoko jak ona !

_Mika_a

Mika_a masz racje prawdopodobnie nikt z nas nie zajdzie tak daleko jak ona... ale ten argunemt do mnie jakos nie przemawia :)
Od kiedy to krytycy zachodza dalej niz gwiazdy wielkiego ekranu? :)

macieklimek

Od kiedy to krytycy zachodza dalej niz gwiazdy wielkiego ekranu? :)


No moga zajsc dalej ;)

Mi chodzilo o to ze kazdy wybrzydza , kazdy sie madrzy a czy ktokolwiek z tych ludzi zagral w chociazby jednym filmie ?
Czy gral u samego Spielberga ? Nie sadze.


I jej uroda nie ma tu nic do rzeczy.

von_Vogt

1. Im bardziej pojętny człowiek, tym trudniej mu zrozumieć co ktoś inny napisał:)
2. Nie przejmuj się, pieniądze nie są takie ważne...
3. Kto tak naprawdę wie co Ona przeżyła?

Mateo_SF

MATT60

Jak takis/takas madra to wklej swoje zdjecie to zobaczymy kto jest okropny ....

Kazdy jest cwany jak jest anonimowy i umie krytykowac, ale sam sie nie pokaze :|

Dziecinda !

_Mika_a

masz całkowitą rację, uwielbiam Drew Barrymore i nikt mi nie wmówi ze jest okropna, ps: zapraszam do mnie tam coś o drew znajdziesz!!:P:P

stokrotna

Drew jest świetna w każdym filmie! nie jest brzydka, i jest kumpelą Courtney Love(co dla mnie jest plusem, chociaż nie dlatego ja bardzo lubię). pzdr.

Bisexidryna

Von Vogt spójż w lustro , pomyśl chwilę nad sobą i wtedy pogadamy, co to jest piękno. Najwyraźniej dawno nie patrzyłeś w lustro, skoro według Ciebie Drew jest brzydka:P

Inventor

Drew jest jedna z najładniejszych aktorek. Podziwiam jej role. Np. Donnie Darko... co tu dużo mówić .. 50 pierwszysch randek... genialne. Ci którzy piszą ze jest okropna(nie mowie o tych co pisza ze im si enie podoba albo ze jest brzydka bo to rozumiem) bo nie jest okropna. Fajne zdjecie umieścili. Zresztą.... gdyby była brzydka nie zdobyłaby tylu nagród za urodę.

A jeśli chodzi o osoby które mnie drażnią i mam ochote żygać to Tom cruise, Pamela Anderson, Steven Seagal, Kurt Russel, Jean claude Van damme i Chuck Norris.

A gdy widze Patricka Swayze w nawet bardzo poważnej roli, to sie turlam ze śmiechu. On jest porażka

Inventor

Ja popatrzę w lustro, a Ty się naucz czytać. Nie wiem, gdzie napisałem, że Barrymore jest brzydka. Poza tym mam dość ludzi, którzy na jakąkolwiek krytykę 'gwiazd' mówią: "Spójrz na Siebie", "Ty tak daleko nie dojdziesz". Chyba nie o to chodzi. Jak mówię, że ten piłkarz słabo gra to wcale nie muszę grać lepiej od niego. To jest jego praca i wykonuje ją beznadziejnie. Znam dziesiątki lepszych na jego miejsce i to wystarczy. Podobnie jest z Barrymore. Jest tragiczną aktorką i nie oceniam jej po urodzie. To raczej fani tak robią. W "Donnie Darko" praktycznie jej nie było, a "50 pierwszych randek" nie oglądałem, bo takich szmat nie oglądam.

von_Vogt

Von Vogt, twoja opinia co do fanów jest mylna, my nie lubimy Drew za jej urode, którą ma oryginalna , natomiast nie jest klasyczna pięknościa, my ją oceniamy własnie za grę aktorska, tylko fan to moze ocenic poprzez obejzenie jej w róznych rolach, a w każdej wypoadła imponujaco i przekonywująco, widziałeś może np. "Poison Ivy" czy też "Podpalaczkę",i wiele innych, jej role tpo nie tylko te w komediach romantycznych, chociaż jeśli chodzi o ten rodzaj filmu to Drew jest najlepsza....

von_Vogt

Wyluzuj, nie trzeba się lepiej uczyć czytać, żeby zrozumieć co ty napisałeś:)

Mateo_SF

Świetna Babka ... Drewniana to jest Johansson dla porównania , z resztą na cholere porównania kto ma oczy to widzi co nie!

werdevol

Jeśli ktoś widzi, to raczej żaden człowiek nie jest drewniany:)

Mateo_SF

Może zastanów się dlaczego tak na ciebie działa.
Może po prostu nie udaje kogoś kim nie jest?:)
czasem warto się równierz zastanowić nad sobą:)))

Mateo_SF

Ja lubię oglądać z nią filmy, jest fajna.

Mateo_SF

Brzydka????
Ciekawe jak ty wyglądasz

drhouse1993

Ona jest przepiekna kobieta! Uwielbiam ja i nie moge doczekac sie nowego filmu z nia. :).
Jest taka radosna i ten jej szczery usmiech. :) .

Mateo_SF

a drewniana to jest Belka ze Zmierzchu,czyli Stewart.

Lulubell

jeśli tak uważasz to obejrzyj sobie Trujący bluszcz z nia w roli głownej-przepieknie tam wyglada w zadnym innym filmie tak nie wygladała ;-) a poza tym to świetny film,polecam...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones