Drew BarrymoreI

Drew Blyth Barrymore

7,8
18 305 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Drew Barrymore

Witam ! Szukam podobnej z twarzy aktorki. Tamta ma węższe usta i uniesioną górną wargę. Z góry dzięki.

użytkownik usunięty
Van_21

może Kate Hudson? Mi obydwie się czasami mylą :P

Dzięki za odp, lecz nie o Kate mi chodzi. Ta ''nieznajoma'' jest mało znaną aktorką, chociaż może mi się wydaje bo po prostu niewiele filmów z jej udziałem widziałem.

użytkownik usunięty
Van_21

a znasz nazwy tych filmów? ;) byłoby łatwiej ;p

Gdybym znał to spoko. Już bym wiedział.... Sprawdzę kilka filmów jeszcze...

użytkownik usunięty
Van_21

przynajmniej opisz mniej więcej fabułę ;p

Grała kiedyś w pewnym filmie...powiedział bym, że thriller... Grała młodą dziewczynę, która zakochała się w mężczyźnie. Pech chciał, że z tego co pamiętam to był mordercą, ale ona za wszelką cenę chciała przeżyć z nim swój pierwszy raz. I w końcu go ubłagała i zrobili to w samochodzie... A na końcu filmu zginął... Prawdopodobnie spadł z wysokości... Tyle tylko pamiętam.

Van_21

Może chodzi Ci o Azura Skye? Jest bardzo podobna do Drew;)

Van_21

Van_21, może pamiętasz jak nazywał się ten film? Jakoś mnie zaintrygował twój opis, chciałabym to obejrzeć :)

delicatepl

No nie pamiętam... Tytuł rozwiązałby wszystko. Jestem natomiast coraz bliżej tej aktorki. Przed tygodniem w nocy był z nią film. Zaraz zacznę sprawdzać i się odezwę. Rozwiążemy tą zagadkę :)

Van_21

Tak Ta Aktorka To Azura Skye :]

Van_21

Panie i Panowie!! Odpowiedź brzmi... Alicia Silverstone. Niby to było takie oczywiste, ale nie mogłem się domyśleć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones