Drew BarrymoreI

Drew Blyth Barrymore

7,8
18 316 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Drew Barrymore

ale ona jest brzydka!!! łeee, a często gra rolę sexownych lasek o które zabiegają faceci... żal

użytkownik usunięty
Fisher_7

spójrz na siebie.

Drew jest piękna.

Naprawdę ten temat jest po prostu żałosny jak można powiedzieć ,że ona jest brzydka c_c

Emillia_

Normalnie można. Każdy ma swój gust. Moim zdaniem również jest bardzo brzydka, przypomina mi prosiaczka. Inna sprawa, że komentarz autora wątku jest poniżej poziomu.

Fisher_7

żenujący komentarz....

Fisher_7

Przeciez ona nie jest brzydka. O.o

RapaNui_

Moim zdaniem ona nie jest ani brzydka, ani ładna. Zwykła dziewczyna. O.o

Kung_Fu_Master

Taka sobie, ładniejsze widuje się na ulicy. O.o.

Profesor Frink

To ja nie rozumiem. Ona jest aktorką czy kandydatką do Miss Universe?

serious667

Nie jest kandydatką na Miss, ale też autor tematu moim zdaniem ma trochę racji. Też nie rozumiem, dlaczego obsadza się ją w rolach pięknych, zdobywanych kobiet. Moim zdaniem jest wiele dużo piękniejszych. Nigdy nie rozumiałam zachwytu nad jej urodą (podobnie zresztą, jak Umy Thurman).

eveline_v

odpowiedz jest prosta ,bo tak naprawde (podam na swoim przykladzie) faceta sex bomba kipiaca sexem kreci tylko przez jakis czas,ale to nie jest potencjalny material na dziwczyne na stale . drew ma urode dziewczyny z sasiedztwa ktora 100 razy bardziej uderza niz wypindzona megan foxxx,napewno kazdy facet pamieta swoja pierwsza dziewczyne(no moze 2-ga) ktora byla blizej drew niz foxx.

Fisher_7

Nikt nie jest brzydki każdy jest ładny na swój sposób

ewica156

Dokładnie :D. Poza tym mi sie podoba :D

Fisher_7

szukałem takiego wspaniałego tematu,podbijam;]

Fisher_7

Ma coś w sobie...nie od razu trzeba mieć idealne rysy, żeby być pięknym, ale skoro ty inaczej pojmujesz piękno to twoja sprawa, są gusta i guściki...

Fisher_7

ona jest charakterystyczna, raz wygląda bardzo ładnie, kiedy indziej o wiele gorzej, poza tym obsadza się ją dlatego, że świetnie gra;p

Fisher_7

moim zdaniem jest do bólu przeciętna

Fisher_7

Może dlatego, że JEST seksowna? Dla mnie jest również piękna.

Evilminded

Ja też uważam, że Drew jest piękna :)

Evilminded

idz do okulisty...albo psychiatry

Fisher_7

Spójrz w lustro to zobaczysz kto jest brzydki.

Fisher_7

Zgadzam się z założycielem tematu w dużym stopniu.
Jest zarówno przeciętną aktorką jak i przeciętnie urodziwą kobietą.
Nie mówię, że brzydal, więc proszę bez nerd rage.
W sumie to kwestia gustu ale jak dla mnie to ona jest średnia, aktorsko też za nią nie przepadam.

Fisher_7

Drew nie jest typowa pieknoscia, taka jak Eva Longoria, Megan Fox czy Angelina Jolie, ma za to nieodparty urok i wdziek. Dlatego wlasnie obsadzana zostaje w rolach kobiet, o ktore staraja sie mezczyzni.

SoSweet

Eva Longoria? ten karzełek kościotrupek?

Fisher_7

jest piękna i na dodatek utalentowana!Jest "marką "samą w sobie..

izacake

Jest bardzo ładna...

użytkownik usunięty
Fisher_7

Ma fajny kolor włosów i ładne usta. Nie musi być miss liczy się bardziej gra aktorska.

Fisher_7

Chyba chora jesteś ona brzydka? Brzydka to ty może jesteś drew jest seksowna i piękna.

Fisher_7

Drew ma cudowną urodę, między innymi dlatego, że ciągle ma twarz dziewczynki. Dlatego jest taka śliczna i wygląda mlodo. Bardzo ją lubię.

Fisher_7

co ty od niej chcesz?? Chyba na oczy brzydkiej kobiety nie widziałaś...-,-

Fisher_7

Ja jestem ładny.

jadawin

Fisher_7 heh a ty pewnie brzydka i o ciebie faceci nie zabiegaja...Drew Barrymore brzydka na pewno nie mozna nazwac Ale podbuduj sie,widać ze musisz

Fisher_7

no za piękna to ona nie jest xd

ewelus123

Drew ma bardzo nietypową urodę i nie powiedziałabym, że przeciętna. drugiej takiej buzi, albo chociaż podobnej nie widziałam. jak dla mnie jest ideałem kobiety.

fleuve

Otóż to właśnie. Drew jest ładną kobietą, świetnie gra i bije na głowę urodą tę przereklamowaną Jolie bo ktoś ją do niej porównywał, Jolie przy Drew jest jak burek podwórzowy przy charcie.

Fisher_7

Hahaha, ale wątek!!!! :DDDDD
Już się chciałam wdać w dyskusję, ale zerknęłam na listę filmów, które założyciel filmu ocenił na 10/10. Warto!! ;P

Goha2013

miało być : "założyciel tematu".
Nie da się edytować :)

Fisher_7

Jak dla mnie jest przeciętna. I strasznie mnie irytowała w "Prosto w Serce".

Fisher_7

w batmanie akurat byla zajeiscie seksowna :D

Fisher_7

Jak dla mnie to jest mega przeciętna.

Fisher_7

Jak dla mnie niezwykle urzekająca. Jedna z najpiękniejszych kobiet w holiłódzie. Ma niezwykły typ urody, który na pierwszy (a czasem i na drugi) rzut oka nie powala, wydaje się być przeciętnym. Ale wystarczy popatrzeć chwilę dłużej i od razu zmienia się zdanie. Jest po prostu piękna

Fisher_7

Uroda Drew jest bardzo nietypowa a co za tym idzie- wywołuje skrajne emocje :). We mnie Barrymore wzbudza sympatie. Mi sie osobiscie bardzo przyjemnie na nia patrzy szczegolnie, gdy sie usmiecha.

Fisher_7

Fajna jest i dobrze gra ale Hathaway i Portman najlepsze!

2008einstein2009

Portman tak, Hathaway nie.

Fisher_7

To chyba nie widziałeś/aś jej w "Trującym bluszczu". Tam była cholernie seksowna i piękna...aż cieżko uwierzyć ,że to ta sama dziewczyna co z "Pierwszego razu". Choć fakt , faktem ,że z wiekiem straciła na seksapilu ale zyskała na sympatyczności.

Fisher_7

liczy się jak gra, a nie to czy jest ładna.

Fisher_7

@Fisher_7
Podpisuje się pod tym wszystkimi rękami i nogami! Brzydka jak kupa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones