PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=762028}
7,0 15 897
ocen
7,0 10 1 15897
5,0 4
oceny krytyków
Santa Clarita Diet
powrót do forum serialu Santa Clarita Diet

Za sam ten tekst dałbym Drew nagrodę najlepszej aktorki komediowej :P
Ogólnie serial przezabawny - przynajmniej dla mnie , gdyż lubię ironię pomieszaną z czarnym humorem.

ocenił(a) serial na 9
DzikieSerce

To jest hit, ja jestem ciekawa kiedy bd nowy sezon i dlaczego tak późno :D

ocenił(a) serial na 8
klaudia01300

Ma jednak jedną ogromną wadę - odcinki są zdecydowanie za krótkie :P

ocenił(a) serial na 9
DzikieSerce

Fakt są krótkie, ale myślę, że to jest zaleta. Przynajmniej są śmieszne, utrzymują poziom, a nie ciągną się :D

ocenił(a) serial na 10
DzikieSerce

hehe też się przy tym nieźle zaśmiałam :D

ewelina_m

Bardzo ładne zdjęcie profilowe. Bardzo w moim typie z Pani kobieta. :) Pozdrawiam. Ps. A serial genialny.

ocenił(a) serial na 10
edoOo

Hehe, to tylko fotka, w necie można odpicować, a w realu to jestem średnia :D ale dzięki :)

ocenił(a) serial na 9
ewelina_m

uczmy sie przyjmowac komplementy ;) po co te tlumaczenie sie? to nic zlego, ze ladnie Pani wyglada ;)

DzikieSerce

To było bardziej "Kur.., zaprzyjaźniłeś się z moją kolacją?". Genialny tekst :D

ocenił(a) serial na 8
PRZYGODA

troszeczkę wygładziłem dosłowne tłumaczenie nie zmieniając kontekstu :P

DzikieSerce

No i znowu wychodzę na wulgarną osobę... ;)

DzikieSerce

Ale nagrodę za ten tekst też bym jej dała!

ocenił(a) serial na 8
DzikieSerce

A mnie się bardzo podobał tekst, kiedy sąsiad-policjant pracował w ogródku nad jakimiś ziołami chyba, a Drew mówi coś w stylu, że teraz to musi go zjeść, bo sam się dla niej przyprawia :D

ocenił(a) serial na 7
Zuzhet88

Czy ktoś zna podobne produkcje do tej ?? W sensie zwariowane teksty oraz nieocenzurowane słowa użyte w punkt :)

KamilFan

Podobnym serialem (tak mi sie wydaje, widziałam tylko zapowiedzi Santa Clarita) jest iZombie

ocenił(a) serial na 8
friends88

Niestety iZombie nie jest nawet w 1/10 tak dobre jak SCD, choć tematyka bardzo podobna

MaziFW

SCD ma do zaoferowania doskonały rubaszny i wulgarny humor, w iZombie żarty potrafią być lingwistyczne i mocno odwołujące się do popkultury. Oba seriale świetne, oba bardzo śmieszne, ale w iZombie poprzeczka postawiona zdecydowanie wyżej, jeśli idzie o dialogi. W iZombie twórcy narzucili sobie formę proceduralną, (dotyczy to tylko śledztw Babineaux), co powinno ich trochę ograniczać, a ukazało ich ogromny talent. Także liczba wątków przemawia na rzecz iZombie. W SCD był taki moment, gdy zarażony został Murzyn, gdy sąsiad szantażował parę głównych bohaterów; w tym momencie wydawało się, że sprawa będzie się komplikować ze sceny na scenę. Ale Murzyn zginął, sąsiad zginął. W iZombie w pewnym momencie było otwartych, bo ja wiem, 10 wątków, a NIEZALEŻNIE od siebie działało aż 3 antagonistów (Blaine DeBeers, Vaughn Du Clark, Stacey Boss). Do tego zagrożeniem była agentka FBI, Dale Bozzio.

Oczywiście nie da się lubić iZombie jeśli ogląda się wersję z lektorem. Tu dowód: http://www.filmweb.pl/serial/iZombie-2015-711132/discussion/NIE+OGL%C4%84DA%C4%8 6+WERSJI+Z+LEKTOREM,2787128

DzikieSerce

Inny tekst, który mi się spodobał to ten z 6 odcinka: "Trudno gadać z ludźmi odkąd ich zabijamy". xD Może tak na sucho bez kontekstu nie brzmi śmiesznie ale w filmie mnie rozbawiło.

ocenił(a) serial na 8
DzikieSerce

Po oglądnięciu drugiego sezonu pragnę dodać
" To się kurKa porobiło" :P

ocenił(a) serial na 8
DzikieSerce

Ten serial to kopalnia przezabawnych tekstów. Moje ulubione to:

"Zaraz cie kopne tak, że wbije ci pi-zde do gardła i zajdziesz w ciąże przy robieniu loda" XD

Albo inny trochę wyrwany z kontekstu, kiedy Joel potrzebował wymiocin Serba i chciał przekupić matkę Dyra (ona była serbem) przynosząc jej w prezencie wiadro (ta babka zbierała pudełka, wiadra, i inne takie). I kiedy dyro zobaczył ich w domu, mówi:

- Czego tu chcecie? Wynoście się z mojego domu!

Na co ta matka Dyra do niego:

- Nie, to ty się wynoś! Oni przynieśli mi wiadro, a Ty przynosisz mi wstyd

:D

DzikieSerce

Ja juz na pierwszej scenie sie usmialem,

DzikieSerce

Gdzie znajdę ten serial online?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones