PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=762028}
7,0 15 897
ocen
7,0 10 1 15897
5,0 4
oceny krytyków
Santa Clarita Diet
powrót do forum serialu Santa Clarita Diet

Informacja ukazała się już na kilku portalach, więc to pewne :(

Sorella_filmaniak

No niestety. Wszystkie trzy sezony miały równy poziom. Sprawdzałem ostatnie recenzje użytkowników na IMdB i były wyłącznie pozytywne (oceny głównie 10/10 i 8/10). Nie znam wewnętrznych ustaleń, ale Netflix urwał serial, m.in. z powodu którego ta platforma byłaby dla mnie i dla wielu atrakcyjna co najmniej do 2020. Akcja urwana w połowie, wątki niepozamykane, coraz większy chaos (Gary, policjanta, Rycerze Serbii, babcia zombie itd.) ostatecznie nie zostanie opanowany. Szkoda.

W trzeciej odsłonie przeszkadzało mi tylko to, że wtajemniczonych jest coraz więcej i na nikim nie robi wrażenia zjawisko zombizmu. Nie chciałem powtórki z iZombie, gdy w pewnym momencie cały świat dowiaduje się o zombie.

Amerrozzo

hmmm, trochę szkoda bo cliffhanger na końcu wniósł wreszcie coś ciekawego, ale jakoś nie jest mi specjalnie żal :P 2-3sezon miały dużo przynudnawych momentów

ocenił(a) serial na 10
Amerrozzo

Smutek

ocenił(a) serial na 9
Sorella_filmaniak

F.CK !!!!! tak podejrzewałem że kolejny fantastyczny serial zdechnie przez "wiadomo co"..... A tak czekałem na kolejny sezon.... to samo stało sie z "ALCATRAZ" (1 sezon) i "The PUNISHER" (2 sezony) - chyba nie ma sensu ogladać seriali.....

ocenił(a) serial na 7
deltafh12

Ja nie wiem, rozwiniesz czym jest "wiadomo co"? pytam bez podtekstów.

ocenił(a) serial na 9
Mr_Patriko

Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze

Sorella_filmaniak

dobrze bo ani ten serial mądry ani śmieszny,żenada na całego dla gimbazy!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones