PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8280}
6,8 11 176
ocen
6,8 10 1 11176
7,2 5
ocen krytyków
Odmienne stany świadomości
powrót do forum filmu Odmienne stany świadomości

Zachłanna myśl trapi naszego bohatera. Pragnie on udowodnić światu iż Boga nie ma. Jako że jest naukowcem, chęć poznania prawdy o pochodzeniu człowieka, popycha go do przetestowania na sobie tajemniczego narkotyku. W trakcie trwania badań, związek bohatera ulega rozpadowi.
Aktorsko niedopracowany klimatyczny film, w którym aura tajemniczości przykrywa szczelnie, niedopracowane elementy scenariusza. Wizje które otrzymuje główny bohater, lekko ocierają się o kicz( wielooczna koza jako Szatan) oraz lekko o arcydzieło surrealizmu( burza piaskowa).
Na koniec wspomnę że efekty specjalne jak na datę premiery filmu, są kapitalne.

ocenił(a) film na 7
jeti

To siedmiooki baranek z apokalipsy św. Jana, który symbolizuje Chrystusa. W tej scenie jest nawet pokazane jak zostaje zabity przez człowieka, a potem na krzyżu.

ocenił(a) film na 8
ptoki

Nie wiedziałem o tym, dzięki za sprostowanie;-)

ocenił(a) film na 8
jeti

Pytanie o religię pomimo swoistej symbolicznej i ideologicznej stygmatyzacji, może być próbą zrozumienia i odnalezienia podstawowych i najważniejszych prawideł życia. Pozdrawiam!

ocenił(a) film na 7
jeti

Ciekawostka:  I ustanawiał sobie kapłanów dla wyżyn i dla kozłokształtnych demonów, i dla cielców, które uczynił.
"kozłowate demony” — Biblia w przekładzie Rotherhama, N..Ś., Księga Druga Kronik 11:15

jeti

Te panowie, Wy tu o wieloocznych kozach które nie mówię też są spoko ale proponuje spróbować floatingu na sobie i przekonać się że R.E.S.T nie taki straszny a w dodatku bardzo przyjemny i pożyteczny dla nas samych. Jeżeli ktoś liczy na unikalne ale CAŁKOWICIE bezpieczne doświadczenie to się nie zawiedzie. Droga do znalezienia odpowiedzi prowadzi przez edukacje nas samych i poznawanie nas samych do czego Was szczerze namawiam. Pierwsze możecie zrobić sami czytając wiarygodne informacje dotyczące floatingu. Na drugie zapraszam do siebie do Krakowa albo do ośrodków w szczecinie, poznaniu, warszawie itd ;) W Krakowie jestem pierwszym gościem który otworzył już na początku 2012 roku ośrodek z Kabinami do floatingu i wierzę że jeżeli będziecie chcieli to znajdziecie mnie google. Po powołaniu się na ten post gwarantuje sporą zniżkę. Dlaczego pytacie? Bo zależy mi na pokazaniu jak fajne jest to doświadczenie i jak dużo może dać nam samym. Pozdrawiam Jarek.

JarMan

Nie mogę niestety edytować zmian w mojej wypowiedzi więc postanowiłem hakersko to obejść (proszę panów Adminów o trochę empatii i wyrozumiałości, a jeżeli będziecie tak fajni że usuniecie mój poprzedni post to w ogóle będzie super)

Te panowie, Wy tu o wieloocznych kozach które nie mówię też są spoko ale proponuje spróbować floatingu na sobie i przekonać się że R.E.S.T nie taki straszny a w dodatku bardzo przyjemny i pożyteczny dla nas samych. Jeżeli ktoś liczy na unikalne ale CAŁKOWICIE bezpieczne doświadczenie to się nie zawiedzie. Droga do znalezienia odpowiedzi prowadzi przez edukacje nas samych i poznawanie nas samych do czego Was szczerze namawiam. Pierwsze jesteście w stanie zrobić sami czytając wiarygodne informacje dotyczące floatingu. Na drugie zapraszam do siebie do Krakowa albo do ośrodków w Szczecinie, Poznaniu, Warszawie itd ;) W Krakowie jestem pierwszym gościem który otworzył już na początku 2012 roku ośrodek z Kabinami do floatingu i wierzę że jeżeli będziecie chcieli to znajdziecie mnie w google. Po powołaniu się na ten post gwarantuje sporą zniżkę. Dlaczego pytacie? Bo zależy mi na pokazaniu jak fajne jest to doświadczenie i jak dużo może dać nam samym. Jeżeli za mało wam psychodeli to chętnie porozmawiam na tematy z tym związane jak już napisałem w innym moim poście w temacie dotyczącym filmu "odmienne stany świadomości" Nie mają one jednak z floatingiem samym w sobie wiele wspólnego. Kozy w kabinie nie będzie ;) Pozdrawiam Jarek.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones